Левски победи Дунав с 1:0

Божидар Краев герой за "сините" срещу Дунав в Русе

Левски победи Дунав с 1:0 като гост в мач от 34-ия кръг на Първа лига. Победното попадение в мача падна четвърт час преди края, когато Божидар Краев успя да се разпише с удар отблизо.
И Дунав, и Левски създадоха по няколко по-опасни положения във всяко от полувремената, но двамата вратари не допуснаха грешки.
Победата позволи на Левски да съкрати аванса на ЦСКА на две точки, като "сините" гостуват на "червените" идната неделя в битка за втората позиция. Дунав пък остава четвърти и ще се надява Локомотив (Пловдив) и Черно море (20:00 часа тази вечер) да не излъчат победител.