Левски победи Дунав с 2:0

Левскарите постигнаха победа с 2:0

7 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Левски постигна победа с 2:0 срещу Дунав Русе на своя стадион "VIVACOM Арена Георги Аспарухов" в среща от 5-ия кръг на Първа лига.Това бе официален дебют на Делио Роси начело на отбора и в крайна сметка италианският специалист започна кариерата си начело на тима по най-добрия възможен начин - с победа и "суха" мрежа.Интересното в стартовия състав на домакините бе наличието на Мапуку, който не бе използван от Николай Митов в предишните срещи.Първото попадение за домакините падна в 68-ата минута и бе дело на Яблонски. Буш оформи крайния резултат в 90-ата минута.