Лион победи ЦСКА Москва с 1:0

Като цяло интересните моменти в мача бяха малко и в крайна сметка "хлапетата" успяха да постигнат успех при температура от - 10 градуса

Лион спечели с 1:0 гостуването си на ЦСКА в Москва и по този начин взе ценен аванс преди реванша идната седмица в осминафиналите на Лига Европа. Българският национал Георги Миланов бе титуляр за руснаците, но бе сменен в 73-ата минута.Единственият гол в мача падна в 68-ата минута, когато точен беше Марсело. Депай центрира от корнер, вратарят Акинфеев не се позиционира добре, а бразилецът с лекота заби кълбото в мрежата. Като цяло интересните моменти в мача бяха малко и в крайна сметка "хлапетата" успяха да постигнат успех при температура от - 10 градуса.