Лион победи Олимпик Марсилия с 2:0

„Хлапетата” победиха марсилци с 2:0

6 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Олимпик (Лион) срази у дома Олимпик (Марсилия) с 2:0 в последната среща от 18-ия кръг във френската Лига 1.
Набил Фекир (6) изведе „хлапетата” напред в резултата, а точно шест минути и след началото на втората част Мариано Диас (51) вкара втория и последен гол в мача след подаване на Гнали Корне. Марсилци така и не стигнаха до попадение в този сблъсък.
След 11-ата си победа за сезона Лион остава трети с 38 точки, а Марсилия записа трето поражение на сметката си и е на четвърта позиция с 35 точки.