Ливърпул и Севиля с важни крачки към следващата фаза

Мърсисайдци и андалусци записаха домакински победи в четвъртия кръг на група "А"

Ливърпул и Севиля спечелиха домакинствата си от четвъртия кръг в група "Е" и направиха важни кръчки към класирането си за 1/8-финалите н а Шампионската лига.
Английският гранд Ливърпул разби у дома словенския шампион Марибор с 3:0, след като преди две седмици го бе смлял със 7:0 като гост.
В другата среща Севиля надви у дома Спартак (Москва) с 2:1 и взе частичен реванш за поражението с 1:5 в руската столица в миналия кръг. Ивелин Попов се появи като резерва за гостите в 71-ата минута на мястото на Пашалич, но не успя да помогне на съотборниците си да избегнат поражението.