Ливърпул победи Уотфорд с 1:0

"Червените" спечелиха с 1:0

Ливърпул направи решителна крачка към голямата си цел - финиш в челната четворка и завръщане в Шампионската лига.Момчетата на Юрген Клоп постигнаха изстрадана победа с 1:0 при гостуването на Уотфорд насред "Викъридж Роуд" в среща от 35-ия кръг на Висшта лига.След успеха тимът е на 3-ото място и има 3 точки повече пред четвъртия Манчестър Сити и 4 точки повече пред петия Манчестър Юнайтед. Единственото попадение падна в продължението на първото полувреме и бе дело на Емре Джан.Гостите обаче получиха тежък удар, след като Коутиньо се контузи и бе заменен, като тепърва ще се уточнява каква е сериозността на травмата му.