Локо (Пд) тръгна вихрено срещу Славия, но "белите" не се дадоха

Голов хикс на стадион "Васил Левски"

5 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Локомотив (Пловдив) тръгна вихрено срещу Славия на стадион "Васил Левски", като поведе още в 1-ата минута на мача, но "белите" не се дадоха и в крайна сметка стигнаха до 1:1. За "смърфовете" се разписа Анте Аралица, а домакините резервата Илиан Мицански изравни.
Срещата започна вихрено, като гостите от Пловдив взеха преднина още в 17-ата секунда на двубоя. Анте Аралица отбеляза след асистенция на Бирсент Карагерен.
Веднага след попадението Славия тръгна много смело в атакуващ план, като в 15-ата минута Шоколаров отправи много опасен изстрел, но той мина встрани.
В края на първата част нов шанс се откри пред "белите", като той бе на сметката на Владислав Узунов, отправил страхотен изстрел, който бе спасен от Мартин Луков.
Втората част започна отново по-добре за Локомотив, като Карагерен отправи много добър изстрел, но той бе избит от стража на "белите".
Около 20 минути след началото на второто полувреме Славия стигна до равенството, след като влезлият 2 минути по-рано Илиан Мицански отбеляза - 1:1.
До края на срещата и пред двата тима се откриха възможности, които обаче Анте Аралица и Славчо Шоколаров не успяха да отбележат, и така равенството се запази.
След този резултат Славия остава десети със 17 точки, а Локомотив се намира на 7-ото място с 21 пункта.