ЛОКОМОТИВ (ПД) И ЛЕВСКИ ЗАВЪРШИХА НАРАВНО 2:2

ЛЕВСКИ ВСЕ ОЩЕ НЯМА ПОБЕДА ОТ НАЧАЛОТО НА СЕЗОНА

8 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Локомотив Пд и Левски завършиха 2:2 в мач от втори кръг на Първа професионална лига .
Домакините откриха още в 3-тата минута. Веселин Марчев се възползва от колективна грешка в защитата на Левски. Първият удар при атаката на Локомотив бе блокиран, но при добавката Марчев не сгреши за 1:0.
Само за две минути Левски направи пълен обрат. В 12-тата минута Франсис Нар от близо изравни. Секунди по-късно вратарят на Локомотив Илко Пиргов направи груба грешка при изнасянето на топката. Стражът подаде на Адениджи, който я прати отново в мрежата на домакините за 1:2. В 21-та минута Димитър Везалов нацели греда.
В 65-тата минута главният съдия Никола Попов отсъди дузпа за Локомотив за нарушение на Симон Сандберг срещу Димо Бакалов. Мартин Камбуров бе безгрешен и изравни резултата 2:2.
20 минути по-късно при контраатака за домакините Камбуров можеше да се разпише отново във вратата на Левски, но след неговия удар топката се удари в напречната греда, след което тупна на голлинията и резултатът остана непроменен.
"Сините" все още нямат победа от началото на сезона след двете равенства с Марибор и нулевото реми с Монтана преди седмица.
За Локомотив Пд това е втори мач без победа след равенството 1:1 с Ботев Пд в първия кръг.