ЛУД МАЧ В АНДАЛУСИЯ

ЮВЕНТУС Е НА ОСМИНАФИНАЛ

7 годиниФутбол 6 Телевизия Евроком

Ювентус постигна трудна, но много важна победа с 3:1 над Севиля като гост в група “Н” на Шампионската лига. Този успех изкачи “бианконерите” на върха в групата и им гарантира продължаване на 1/8-финал в турнира. За победата на торинци помогна и червеният картон на Франко Васкес в 36-ата минута. Преди това севилци бяха открили резултата чрез Николас Пареха в 9-ата минута. В 45-ата минута гостите получиха дузпа и Клаудио Маркизио изравни резултата. Леонардо Бонучи в 84-ата минута даде аванс на италианците, а крайният резултат оформи Марио Манджукич в добавеното време в 94-ата минута.