Лудогорец едва се справи, но победи Витоша Бистрица

Слаб мач за орлите, но отборът взе трите точки като гост

Отборът на Лудогорец (Разград) изигра още един недотам силен и убедителен мач от началото на сезона. "Орлите'' едва достигнаха до победата, благодарение единствено на по-големия си опит. Разградският отбор победи този на Витоша (Бистрица) с 2:0 като гост в мач от четвъртия кръг на Първа лига.

След инертна  и неефективна игра в първото полувреме Лудогорец излезе напред в резултата с гол 65-ата минута, дело на Върджил Мисиджан. Десет минути по-късно Клаудиу Кешерю също се разписа с точен изстрел в противниковата врата и оформи крайното 2:0.

Тимът от Разград към момента се намира на четвърта позиция в таблицата със седем точки, което означава три точки по-малко от първия във временното подреждане Левски. ЦСКА пък е с девет точки, но и мач по-малко от останалите. Трети преди Лудогорец е тимът на Берое (Стара Загора) само с точка преднина пред "орлите".