Лудогорец почти убиха мечтите на Берое за Лига Европа

Берое и разградчани направиха 1:1

6 годиниФутбол 7 Телевизия Евроком

Берое и Лудогорец направиха равенство 1:1 в мач от предпоследния кръг на Първа лига. Гостите от Разград, които отдавна си осигуриха шампионската титла, излязоха предимно с резерви и млади таланти от школата.
Един от тях – Денислав Александров, вкара красив гол в 65-ата минута, с който Лудогорец поведе в Стара Загора. Футболистът получи вляво в наказателното поле и с хубав фалцов удар прати топката първо в гредата, а след това и във вратата на Перниш.
Две минути след това Мартин Камбуров реализира поредния си гол. Негруц намери голмайстора на 5-6 метра пред голлинията и последва изравнително попадение за крайното 1:1.
Първото полувреме неп редложи кой знае колко интересни ситуации. В първите десет минути на втората част вратарят на Берое се намеси два пъти – след удар на Лукас Саша и Швиерчок. След това, в 63-ата минута, Доминик Янков от Лудогорец уцели гредата зад вратата на Перниш.
Последваха двата гола – по един в двете врати, а след това треньорите направиха смени, с което играта се понакъса. В добавеното време Берое орагнизира не лоша атака, но до попадение не се стигна.