Малага разби Севиля с 4:2

Гостите с неочаквана издънка на "Росаледа"

Малага разби Севиля с 4:2 в мач от 35-ия кръг на испанската Примера дивисион. Франко Васкес откри за гостите след половин час игра, но осем по-късно Пабло Форналс изравни.
В 51-ата минута Сандро Рамирес направи обрата пълен, разписвайки се за 2:1. Отново Васкес (57) възстанови равенството - 2:2.В 77-ата минута Диего Йоренте, който играе на "Росаледа" под наем от Реал (Мадрид), вкара за 3:2. Хуан Карлос оформи крайното 4:2 в 89-ата минута.
За Малага това е трети пореден успех. Тимът е 12-и във временното класиране с 42 точки.  Севиля с 68 т. остана на четвъртото място, даващо право на квалификации за Шампионска лига. С три повече има третият Атлетико (Мадрид), Виляреал е с 63.