Манчестър Юнайтед  надви Кристъл Палас с 2:0

Дебют днес получиха Харъп, Деметри Мичел и Анхел Гомес

7 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Манчестър Юнайтед прие Кристъл Палас за последния тридесет и осми кръг на английската Висша лига днес, като домакините спечелиха с 2:0 благодарение на голове от Джош Харъп и Пол Погба. Жозе Моуриньо даде дебют на трима от младежите на отбора, като днес игра с най-младата постройка в историята на Манчестър Юнайтед в елита на Англия. Дебют днес получиха Харъп, Деметри Мичел и Анхел Гомес.
15 минути трябваха на младия нападател да открие резултата днес когато Пол Погба пусна извеждащо подаване в наказателното поле с външната част на крака. Харъп овладя и нагласи топката на десния си крак през защитник, преди да я изпрати със сила далеч от вратаря за 1:0.
В 19-ата минута самият Погба реализира след бърза контра и подаване на Лингард в наказателното поле, като французинът стреля през краката на вратаря след като се справи със защитник. До почивката Харъп и Заха бяха близо до голове.
През втората част Юнайтед остана доминантен на терена и три дни преди финалът си в Лига Европа съхрани силите на своите титуляри, завършвайки на шеста позиция в класирането.