Манчестър Юнайтед надви Съндърланд с 3:0

Ибрахимович с гол и асистенция срещу десет от Съндърланд

7 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Манчестър Юнайтед успя да постигне успех с 3:0 при гостуването си на Съндърланд в среща от 32-ия кръг на Висшата лига.Преди мача гостите бяха в серия от 2 поредни ремита и действаха доста неубедително в офанзивен план, в последните си две срещи.Днес обаче тимът на Моуриньо отново се върна на победния път. Ибрахимович, Мхитарян и Рашфорд вкараха попаденията в 30-ата, 46-ата и 87-ата минути, а "черните котки" завършиха мача с 10 души заради червения картон на Ларсон в 43-ата минута.След мача Юнайтед е 5-и с актив от 57 точки и е само на 4 от 4-ия в класирането Манчестър Сити, докато Съндъранд е на 20-ото място с актив от 20 точки.