Манчестър Юнайтед победи Фулъм с 4:1

"Червените дяволи" дръпнаха с 3:0 на полувремето, играха 20 минути с човек повече

5 годиниФутбол 5 Телевизия Евроком

Манчестър Юнайтед победи Фулъм с 4:1 в двубой от 16-ия кръг на Висшата лига, който беше и битката между два от бившите тимове на Димитър Бербатов в Англия.
"Червените дяволи" удариха сериозно съперника през първата част, повеждайки с 3:0 за едно полувреме с голове на Ашли Йънг, Хуан Мата и Ромелу Лукаку,
Камара върна един гол за Фулъм в 67-ата минута от дузпа, но в следващата тимът му остана с човек по-малко за червен картон на Замбо Андре-Франк.
Маркъс Рашфорд оформи крайното 4:1 в 82-ата минута и подпечата седмaта победа за тима си в шампионата, оставяйки "червените" на шесто място в класирането.