Манчестър Юнайтед победи Уотфорд с 2:1

"Червените дяволи" с 2:1 като гост срещу "стършелите"

Манчестър Юнайтед победи Уотфорд с 2:1 като гост, нанасяйки му първа загуба за сезона във Висшата лига. Попаденията за "червените дяволи" бяха дело на Ромелу Лукаку и Крис Смолинг.
Срещата започна равностойно, като играта се водеше предимно в центъра на терена, но въпреки това гостите от Манчестър стигнаха до гол, който падна в 35-ата минута и бе дело на Ромелу Лукаку след центриране.
Само три минути по-късно "червените дяволи" тотално шокираха "стършелите", вкарвайки им нов гол чрез Крис Смолинг - 2:0.
Двата отбора се оттеглиха на почивката при този резултат.
Второто полувреме започна добре за "стършелите", а те стигнаха и до гол в 65-ата минута чрез Андре Грей.
Уотфорд опита да изравни до края, но така и не стигна до по-сериозно положение, от което да го направи.
В добавеното време на срещата Неманя Матич от "червените дяволи" получи втори жълт и респективно червен картон.
Това обаче не бе достатъчно за "стършелите" да стигнат поне до точката, като Юнайтед запази преднината си и заслужено триумфира в срещата.
След този успех "червените дяволи" заемат осмото място с 9 точки, докато Уотфорд е 4-и с 12 пункта.