Манчестър Юнайтед остава лидер във Висшата лига след разгром над Суонси

Отборът на Манчестър Юнайтед записа втора поредна разгромна победа от началото на сезона, след като се наложи с 4:0 над Суонзи като гост в мач от втория кръг на Висшата лига.

Преди седмица "червените дяволи" разбиха със същия резултат Уест Хем, а днес те продължиха със солидното си представяне. На "Либърти Стейдиъм" домакините се отбраняваха добре през първата част, но допуснаха грешка при центриране от корнер в 46-та минута, което позволи на Ерик Баи да открие резултата. След почивката "лебедите" нямаха сили да натиснат в търсене на изравнителен гол, а възпитаниците на Жозе Моуриньо решиха всички в рамките на три минути между 81-ва и 84-та, когато последователно вкараха Ромелу Лукаку, Пол Погба и Антони Марсиал. По този начин Юнайтед записа втори пореден впечатляващ успех и за момента оглавява класирането във Висшата лига.