Манчестър Юнайтед разби Борнемут с 4:1

"Червените дяволи" без загубена точка при Солскяер

5 годиниФутбол 5 Телевизия Евроком

Манчестър Юнайтед победи Борнемут с 4:1 в двубой от 20-ия кръг на английската Висша лига, игран на стадион "Олд Трафорд".Над всички беше Пол Погба, който вкара два гола във втори пореден кръг. Французинът се разписа в петата и 33-ата минута, а след почивката записа и асистенция.Маркъс Рашфорд направи аванса на своите класически в края на първата част, но секунди преди почивката Натан Аке все пак върна интригата. Такава имаше до 72-ата минута, в която влезлият като резерва Ромелу Лукаку сложи точка на спора.След третата поредна победа под ръководството на Оле Гунар Солскяер Юнайтед събра 35 точки и изостава само с три от петия Арсенал. Борнемут записа осма загуба в последните 10 кръга и 12-и в таблицата с 26 пункта.