Манчестър Юнайтед разби Уест Хям с 4:0

"Червените дяволи" се разправиха с Уест Хям

Манчестър Юнайтед започна силно новата кампания във Висшата лига, когато днес посрещна Уест Хем на своя "Олд Трафорд" за победата с 4:0. В срещата блестя новото попълнение на тима Ромелу Лукаку, който се разписа на два пъти.
Лукаку откри в 33-ата минута след добро подаване на Рашфорд през защитата за 1:0. През второто полувреме след центриране от статично положение на Мкхитарян Лукаку завърши с глава за 2:0, като до края на срещата нападателят можеше да реализира и поне още толкова попадения.
Третото попадение след ново подаване на Мкхитарян през защитата вкара Марсиал 4 минути преди края, а в самия край Погба стреля от позиция на дъгата през Харт за четвърти път - 4:0.