Манчестър Сити победи Хъл Сити  с 3:1

Манчестър Сити се върна на победния път

Манчестър Сити постигна победа с 3:1 над Хъл Сити в среща от 32-ия кръг на Висшата лига.По този начин момчетата на Пеп Гуардиола си взеха чудесен реванш за загубата от Челси в миналия кръг."Гражданите" са 4-и в класирането с актив от 61 точки след тази среща, докато техният противник е на 17-ото място с 30 точки.Домакините поведоха в 31-ата минута след автогол на Елмохамади в 31-ата минута, а в 48-ата Агуеро удвои и уби всякаква интрига в срещата.Попадението за класическия резултат бе дело на Делф, който се разписа в 64-ата минута.