Милан победи СПАЛ с 2:0

Родригес и Кеси бяха точки от бялата точка за победата 2:0 над коравия новак в Серия "А"

6 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Милан сломи коравия новак в Серия "А" СПАЛ с 2:0 на своя стадион "Сан Сиро". Успехът на "росонерите" дойде доста трудно, въпреки че домакините имаха превъзходство през почти целия двубой.Две дузпи бяха необходими на Милан, за да пробие бетона на гостите и да си спечели трите точки. Рикардо Родригес и Франк Кеси вкараха от бялата точка по веднъж в двете полувремена.Всички останали опасности бяха предотвратени от защитата на СПАЛ и вратаря Алфред Гомис, който спаси няколко опасни удара от дистанция. Гостите пък създадоха твърде малко в предни позиции, за да излъжат някак именития си съперник.Така Милан записа четвърта победа от началото на сезона и се нарежда на четвърто място на три точки от лидерите Наполи и Ювентус.