Монако го закъса здравата

"Монегаските" с четвърта поредна загуба

5 годиниФутбол 3 Телевизия Евроком

Монако загуби у дома от Рен с 1:2 в среща от деветия кръг на френската Лига 1 и регистрира четвърто поредно поражение във всички турнири.
Дамиен Да Силва (14) откри резултата в полза на гостите, а малко след почивката Радамел Фалкао (49) изравни, въпреки че в добавеното време на първата част „монегаските“ бяха останали намален състав заради червения картон на Раги.
Асистиралият за първия гол Хатем Бен Арфа (77) шокира домакините и донесе трите точки за тима си след подаване на Нианг.
След успеха си Рен е 11-и с 11 точки. Монако записа пета загуба този сезон за първенство и заема незавидната 18-а позиция с 6 точки.