Монако и Монпелие завършиха наравно 1:1

Монако с домакинска издънка

Монако допусна домакинска издънка в 8-ия кръг на Лига 1. "Монегаските" завършиха наравно 1:1 с Монпелие, като допуснаха гол в добавеното време на срещата.
След този хикс тимът на Леонардо Жардим остава на 2-ото място във временното класиране с актив от 19 точки. С толкова е и първият ПСЖ, но парижани са с мач по-малко. Монпелие пък е в средата на таблицата.
Домакините излязоха напред в резултата в 38-ата минута, когато точен бе Радамел Фалкао. Във втората минута на добавеното време на мача обаче Камара с глава донесе равенството на тима си.