Монако победи Олимпик (Марсилия) с 4:3 след продължения

"Монегаските" спечелиха с 4:3 след продъжения на "Стад Велодром"

7 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Монако спечели драматично с 4:3 след продължения при визитата на Олимпик (Марсилия) и се класира за 1/4-финалите в турнира за Купата на Франция. В редовното време срещата завърши при резултат 2:2.
Жоао Моутиньо (19) изведе гостите напред в резултата, но Димитри Пайе (43) изравни малко преди почивката.
През втората част младата звезда на „монагаските” Килиан Мбапе (66) им даде нова преднина, а Реми Кабела (83) изравни за 2:2 и прати мача в продължения. В тях Бенжамин Менди (104) и Тома Лемар (113) подсигуриха успеха за гостите, а между техните попадения Реми Кабела (110) бе изравнил резултата.
В крайна сметка Монако елиминира Олимпик (Марсилия) и продължава напред в надпреварата.