Наполи надви Интер с 1:0

"Нерадзурите" записаха ново поражение на сметката си

Наполи задълбочи много сериозно кризата в Интер, след като постигна важна победа с 1:0 при визитата си на "Джузепе Меаца" в среща от 34-ия кръг на италианската Серия "А".След този мач неаполитанци се доближиха само на точка от втория в класирането Рома и имат реален шанс да станат вицешампиони на Италия, ако продължават в същия дух и "римските вълци" допуснат някоя друга издънка.Единственото попадение бе дело на Кайехон три минути преди почивката.Това е четвърта загуба за последните 5 мача за тима от Милано, а след нея отборът си запази 7-ото място в класирането с 56 точки в своя актив.