Пари Сен Жермен надви Лориен с 2:1

Аутсайдерът не се даде лесно

Пари Сен Жермен продължи с победите в Лига 1. Столичният гранд спечели визитата си на Лориен с 2:1.
Единсон Кавани откри резултата в 28-ата минута. Уругваецът засече с пета едно центриране от корнер и почти от нулев ъгъл промуши топката между защитника Бенжамин Жеано и вратаря за 0:1.
В 52-ата минута отново Кавани асистира на Кристофър Нкунку за 0:2.
Лориен върна едно попадение в 68-ата минута, когато Силвен Марво намери Микаел Сиани в наказателното поле и той с глава отбеляза за 1:2.
ПСЖ е втори във временното класиране с 65 точки, на три зад лидера Монако. Лориен остава последен с 22 точки.