Пирин надви Левски с 1:0

Милен Радуканов с отличен дебют, изнесе урок на Топузаков

Пирин победи Левски с 1:0 в мач от първия пролетен кръг на първенството. Футболистите на Пирин бяха водени за първи път в официален мач с Милен Радуканов. Единствения гол отбеляза дебютантът Аймен Суда в 64-ата минута.
Елин Топузаков опита да промени нещо с включването на новите попълнения Амаду Сукуна и Антон Огнянов. Нападателят Сукуна веднъж се размина с топката и веднъж стреля неточно с глава.
Пирин, в чиито редици няколко минути записа местният любимец Иван Цветков, регистрира първа победа над столичен отбор този сезон след три загуби и събра 22 точки, като заема 10-ото място в класирането. Левски записа първа загуба след три поредни победи в края на есенния полусезон. Сините останаха втори с 43 точки.