ПСЖ УНИЩОЖИ ТУЛУЗА

ПАРАЖАНИ ПОБЕДИХА ПОСЛЕДНИЯ В КЛАСИРАНЕ С 5-0 В МАЧ ОТ 13-Я КРЪГ НА ФРЕНСКАТА ЛИГА 1

8 годиниФутбол 5 Телевизия Евроком

Пари Сен Жермен победи Тулуза с 5-0 в мач 13-я от на Френската Лига 1.  Резултата за парижани откри Анхел Ди Мария в 6-а минута от мача. Второто попадение във вратата на гостите отбеляза Златан Ибрахимович в 18-а минута. В 66-а минута Лукас Моура направи резултата класически-3-0. В 75-а минута, Ибрахимович записа втори гол в сметката си. Крайното 5-0 офирми Езикел Лавеци в 80-а минута от двубоя. Пари Се Жермен са на първа позиция във временното класиране с 35 точки, на 13 разлика от втория Лион. Тулуза са в зоната на изпадащите, само с 9т. в актива си.