Първа лига се завърна с гръм и трясък! Мечтано начало и тъжен край в дебюта на Балъков

Септември и Етър спретнаха голов спектакъл

Първа професионална лига се завърна с гръм и трясък! Отборите на Етър (Велико Търново) и Септември (София) завършиха при резултат 3:3 в мач от 21-ия кръг на шампионата. През първото полувреме играчите на Красимир Балъков тотално надиграха гостите от София и логично водеха с 3:0. Даниел Младенов (19), Иван Петков (31) и Велко Батрович (44) се разписаха за домакините. Нещата през втората част се промениха коренно и столичани стигнаха до точката. Головете за Септември реализираха Мартин Тошев (58, 72) и Крис Гади.