Реал (Мадрид) победи Алавес с 4:0

"Кралете" разбиха с 4:0 Алавес

6 годиниФутбол 3 Телевизия Евроком

Реал (Мадрид) постигна четвърта поредна победа в Примера дивисион. "Кралете" разбиха с 4:0 Алавес на "Сантиагоп Бернабеу" в среща от 25-ия кръг на шампионата.
Кристиано Роналдо изведе домакините напред в резултата в 44-ата минута, когато получи пас в наказателното поле от Бензема, завъртя се и с удар с левия крак порази целта.
Веднага след почивката френският нападател и изведе Гарет Бейл сам срещу противниковия страж. Уелсецът демонстрира хладнокръвие и покачи за 2:0 за Реал.
В 61-ата минута Кристиано Роналдо вкара втория си гол в мача, след като засече в движение пас по земя на Лукас. В 89-ата минута Карим Бензема оформи крайното 4:0, след като бе точен от дузпа.
С този успех Реал вече им 51 точки на 3-ото място в класиране. Алавес пък е 16-и с 28.