Реал (Мадрид) разби Бетис с 5:3

"Кралете" спечелиха с 5:3 при визитата си на Бетис

6 годиниФутбол 3 Телевизия Евроком

Реал Мадрид се наложи с 5:3 при визитата си на Бетис в двубой от 24-ия кръг на Ла Лига. Асенсио даде аванс на гостите в 11-ата минута. Васкес намери Роналдо, а португалецът стреля силно, но Адан спаси. Отбитата топка попадна на главата на Асенсио, който при добавката бе точен, давайки аванс на гостите.Домакините изравниха в 34-ата минута чрез Манди. След изпълнение на ъглов удар - Манди спечели въздушния двубой с Каземиро и насочи топката в мрежата. Обратът стана факт в 37-ата минута, когато Начо си отбеляза автогол, след като Жуниор стреля и топката мина между ръцете на Навас и Начо, който я прати в собствената си врата.В 51-ата минута Серхио Рамос изравни с типичен за себе си гол с глава след изпълнение на ъглов удар. Обратът бе факт в 59-ата минута, когато отново Асенсио се разписа, а асистенцията бе на Карвахал. Кристиано Роналдо се отчете с попадение в 65-ата минута, но пет минути преди края Леон вкара трети гол за Бетис и върна интригата. В края на мача Бензема също записа името си сред голмайсторите, слагайки точка на спора.