Рома завърши сезона с победа

Сасуоло завърши сезона на 11-о място с 43 пункта

6 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Рома завърши с победа сезона в италианската Серия "А". В мач от последния 38-ия кръг "вълците" победиха с 1:0 като гости Сасуоло.
Тимът на Еузебио ди Франческо остана на трето място в крайното класиране със 77 точки и през следващия сезон ще играе в групите на Шампионската лига.
Сасуоло завърши сезона на 11-о място с 43 пункта.
Единственият гол тази вечер падна в продължението на първото полувреме. Костас Манолас проби отдясно и нанесе силен удар. В опита си да избие топката, вратарят Джанлука Пеголо я прати в собствената си врата.
През втората част и двата тима имаха няколко добри възможности за гол, но не успяха да вкарат.