РУБИН  ПОБЕДИ ЛОКОМОТИВ (МОСКВА)

ТИМЪТ ОТ КАЗАН НАНЕСЕ ПЪРВА ЗАГУБА НА ЛОКОМОТИВ (МОСКВА)

9 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Рубин (Казан) победи с 3:1 Локомотив (Москва) в среща от 8-ия кръг на руското първенство. Българинът Благой Георгиев записа пълни деведесет минути за победителите.Карлос Едуардо даде аванс на домакините в 9-ата минута, а Максим Канунников удвои в 25-ата. Александър Семедов върна едно попадение за Локомотив в 58-та, но Динияр Билялетдинов възстанови аванса на Рубин от два гола в 70-ата.С този успех Рубин (Казан) напусна последното място в класирането и вече е 13-и с шест точки. Локомотив (Москва) е втори със 17 точки, на пет зад лидера ЦСКА (Москва) и с една повече от шампиона Зенит.