С човек по-малко Дженоа се добра до точка

„Грифоните“ завършиха 1:1 с гостуващия СПАЛ

5 годиниФутбол 3 Телевизия Евроком

С човек по-малко Дженоа се добра до реми 1:1 срещу гостите от СПАЛ в среща от 15-ия кръг на италианската Серия „А“.
Още в 11-ата минута домакините останаха в намален състав, след като Доменико Кришито си изкара директен червен картон. Четири минути по-късно Андреа Петаня даде преднина на СПАЛ след пас на Фелипе. Голмайсторът на „грифоните“ Кжищоф Пьонтек (38-дузпа) обаче донесе точката за тях. През втората част нито един от тимовете не успя да реализира някое от положенията си.
След равенството Дженоа е на 15-а позиция с 16 точки, а СПАЛ е 16-и с 15 и 4 пред опасната зона.