Шотландия победи Словения с 1:0

Лидер е Англия с 13, докато Словакия е с девет, а днешният съперник на шотландците е с осем

7 годиниФутбол 7 Телевизия Евроком

Шотландия победи с 1:0 Словения в мач от Група “F” на квалификациите за Мондиал 2018. Единственото попадение падна в последните минути на мача и бе дело на резервата Крис Мартин. Игрчът на Фулъм се появи в игра в 82-ата минута, а шест по-късно зарадва феновете на тима с победно попадение. Нападателят взриви “Хемпдън Парк” с прецизен шут, ударил се в гредата преди да влезе в мрежата.Това бе втора победа за Шотландия от началото на квалификациите и островитяните събраха седем точки в битката за Мондиал 2018. Лидер е Англия с 13, докато Словакия е с девет, а днешният съперник на шотландците е с осем.