Славия и Берое завършиха наравно 1:1

Мартин Камбуров започна шампионата с гол №204 в елита пред погледа на Димитър Бербатов

Славия завърши наравно 1:1 с гостуващия Берое на Националния стадион "Васил Левски" в мач от първия кръг на Първа лига. Гостите от Стара Загора поведоха с гол на Мартин Камбуров  в 29-ата минута. 37-годишният нападател вкара с глава своя 204-и гол при юбилейния си мач № 350 в елита. След почивката резервата Милчо Ангелов изравни в 50-ата минута, а след това Галин Иванов пропусна да направи пълен обрат в мача, след като в 74-ата минута излезе сам срещу вратаря Перниш, отразил удара му.

Димитър Бербатов изгледа мача от трибуните.