Славия разби Витоша (Бистрица) с 4:0

„Белите“ забиха четири гола на новака

7 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Славия победи без проблеми Витоша (Бистрица) на „Васил Левски“ с 4:0. Попаденията за „белите“ бяха дело на Андреа Христов, Ивайло Димитров, Емил Мартинов и Наско Милев. Така тима от "Овча Купел" записа втора поредна победа след серията от поражения.Футболистите на Златомир Загорчич се представиха много по-добре от своя съперник и заслужено стигнаха до успеха. Ивайло Димитров пропиля едно положение, а негов гол бе отменен, преди да се стигне до откриране на резултата. Това се случи в 38-ата минута, когато младият Андреа Христоя засече с глава центриране на Иван Минчев и простреля вратаря на Бистрица.Преди почивката треньорът на Витоша (Бистрица) Костадин Ангелов бе изгонен на трибуните.През втората част Славия вкара още две попадения. Националът Ивайло Димитров най-после успя да се разпише в 67-ата минута, след като преди това направи още няколко пропуска. Той направи направи двойно подаване с Галин Иванов пред наказателното поле и с едно докосване преодоля излезлия да го пресрещне вратар за 2:0.Класическият резултат бе оформен от Емил Мартинов, който се разписа при бърза контраатака и пас на Калоян Кръстев.В добавеното време на срещата Наско Милев оформи крайното 4:0 с перфектно изпълнен пряк свободен удар.С успеха Славия събра 8 точки и заема 12-ото място. Витоша пък продължава да бъде на дъното с едва 2 точки.