СПАЛ отпадна от Купата на Италия

Елитният тим загуби у дома от втородивизионния Читадела с 0:2

6 годиниФутбол 5 Телевизия Евроком

СПАЛ загуби от гостуващия Читадела с 0:2 и отпадна безславно още в четвъртия кръг на турнира за Купата на Италия.
Гостите от Серия „Б” поведоха още в 13-ата минута, когато Па Момоду Конате си вкара автогол. Читадела запази преднината си до самия край, когато и я удвои чрез Андреа Скенети, възползвал се от асистенция на Кристиан Коуаме. На осминафиналите Читадела ще играе срещу Лацио.
По-рано днес надпреварата напусна и друг елитен тим Каляри, който загуби у дома с 1:1 от третодивизионния Порденоне, който ще е съперник на Интер на 1/8-финалната фаза.