Спортинг Лисабон поглежда към изхода

"Лъвовете" имаха добри шансове, но не успяха да ги реализират, а изгонването на Маркос Акуня в 77-ата минути ги остави и с човек по-малко на терена

5 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Спортинг Лисабон е пред отпадане още в 1/16-финалите на Лига Европа след загуба с 0:1 у дома от испанския Виляреал. Гостите от съседна Испания стигнаха до победното попадение още в третата минута чрез Алфонсо Педраса и удържаха аванса си до края, което им дава сериозни шансове да продължат напред.
"Лъвовете" имаха добри шансове, но не успяха да ги реализират, а изгонването на Маркос Акуня в 77-ата минути ги остави и с човек по-малко на терена. Така хората на треньора Марсел Кайзер са пред отпадане от надпреварата, а отборът не може опази мрежата си суха вече в осми мач поред.