Страхотен Бербатов изкова победата на Монако

Той отбеляза двата гола за победата с 2:0 на монегаските срещу Тулуза

9 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Българският нападател Димитър Бербатов изигра  много силен мач за клубния си тим Монако. Той отбеляза двата гола за победата с 2:0 на монегаските срещу Тулуза в среща от 17-ия кръг на френската Лига 1. Бившият национал на България откри  в  44 минута  малко преди края на първото полувреме, след като овладя майсторски топката в наказателното поле при центриране на Антони Мартиал и с прецизно изпълнение от малък ъгъл прати  топката в мрежата на виолетовите. Бербатов се прояви на сцената и в 77-ата минута, за да подпечата успеха на Монако, разписвайки се от дузпа. Секунди преди последния съдийски сигнал 33-годишният голмайстор отстъпи мястото си на Лукас Окампос и напусна терена под овациите на феновете.