Гледай
на живо

Съперниците на ЦСКА-София и Славия за ЛЕ, във втория кръг чакат Севиля и още куп класни отбори

Бърнли,Бордо,Аталанта и Бешикташ дебнат във втори кръг

Съперниците на ЦСКА-София и Славия за ЛЕ, във втория кръг чакат Севиля и още куп класни отбори

И трите наши представителя ще са поставени на старта и това им дава далеч по-голям шанс да преодолеят непоставените си противници.

Ако го сторят, във втория предварителен кръг могат да се изправят срещу много сериозни отбори като Севиля, Бешикташ, Лайпциг, Бърнли, Аталанта, Бордо и други.
 
Жребият за първи и втори предварителен кръг на ЛЕ ще се тегли на 19 юни.

Първите мачове на нашите тимове ще са на 12 юли, а реваншите - на 19 юли. 

Противниците на българските тимове в първия предварителен кръг на ЛЕ:

Милсами (Молдова), Стяран (Исландия), Клифтанвил (Северна Ирландия), Донайска Среда (Словакия), Широки Брег (Босна), Будочност (Черна гора), Партизани (Албания),  Петрокуб (Молдова), Луфтьотари (Албания), Лачия (Албания), Носителят на Купата на Унгария, Чихура (Грузия), Вестманияр (Исландия), Липая (Латвия), Тампере (Финландия), КуПС (Финландия), Лахти (Финландия), Дери Сити (Ирландия), Шамрок (Ирландия), Самтредия (Грузия), Рига ФК (Латвия), Транс Нарва (Естония), Стумбрас Каунас (Литва), Кадзасар (Армения), Коларейн (Северна Ирландия), Банантс (Армения), Баузан (Малта), Рунавик (Фарьорски острови), Прогрес (Люксембург), Носителят на Купата на Люксембург, Гленавон (Северна Ирландия), Конах Куай (Уелс), 

Ако преодолеят предварителния кръг: 

Биркиркара (Малта), Тракай (Литва), В 36 (Фарьорски острови), Бела Таун (Уелс), Гзира Юнайтед (Малта)

Още 10 отбора, които ще се разпределят според коефициента.
 
Съперниците за втория предварителен кръг на ЛЕ:

Севиля (Испания), Бешиктар (Турция), АЗ Алкмаар (Холандия), Лайпциг (Германия), Бърнли (Англия), Аталанта (Италия), Бордо (Франция), УФА (Русия), Рио Аве (Португалия), Астерас (Гърция), Мариупол (Украйна), ЛАСК (Австрия), Адмира Вакер (Австрия), Санкт Гален (Швейцария), Витес (Холандия), Атромитос(Гърция)
 
 
Ако преодолеят първия предварителен кръг:

Макаби Тел Авив (Израел), Партизан (Сърбия), Молде (Норвегия), Аполон Лимасол (Кипър), Динамо Минск (Беларус), Лех (Полша), Жалгирис (Литва), Хафнарфьордур (Исландия), Дъндолк (Ейре), Габала (Азербайджан), Нордселанд (Дания), Вардар (Македония), Слован Братислав (Словакия)

И още седем според коефициента.