Сърбия надви Грузия с 3:1

Силно второ полувреме донесе успеха над Грузия

7 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Сърбия победи Грузия с 3:1 като гост в световта квалификация от група D. С успеха момчетата на селекционера Славолюб Муслин оглавиха временното класиране с 11 точки. С 10 е Ейре, който по-късно тази вечер посреща Уелс в британското дерби.Грузия остава на пето място с 2 т.Срещата в Тбилиси започна перфектно за домакините, които поведоха с гол на Ника Хачарава още в 6-ата минута. Секунди преди почивката обаче Душан Тадич изравни от дузпа. През второто полувреме "плавите" доминираха на терена и се добраха до трите точки. Александър Митрович напарви обрата пълен с гола си в 64-ата минута за 1:2. Мият Гачинович реши всичко, разписвайки се в 86-ата минута за крайното 1:3.