Сърбия надви Коста Рика с 1:0

Коста Рика и Кейлор Навас капитулираха през изпълнението на Коларов

Сърбия победи Коста Рика с 1:0 в отркиващия мач на група "Е" от Мондиал 2018. В герой за "орлите" се превърна капитана на тима Александър Коларов, който вкара победния гол с брилянтно изпълнение от пряк свободен удар в 57-ата минута и донесе трите точки на своя отбор.Сърбите имаха предимство през голямата част от двубоя, но направи сериозни пропуски при малкото си голови положения. Чак след гола на Коларов Коста Рика се хвърли в предни позиции в търсене на изравнителен гол, но не успя да преодолее сръбската отбрана и вратаря Стойкович.