Сърбия победи Китай с 2:0

Съседите ни с успех с 2:0 в Гуанджоу в първия мач на Младен Кръстаич

6 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Сърбия победи Китай с 2:0 в контрола, която се игра пред около 20 000 души на стадион „Тианджин“ в Гуанджоу. Домакините бяха водени от селекционера Марчело Липи, а за сърбите дебют направи временно изпълняващият длъжността селекционер Младен Кръстаич. Той замени напусналия Славолюб Муслин.
В 20-ата минута Адем Ляич реализира гол, а в 69-ата минута Александър Митрович удвои аванса на гостите. Домакините имаха доста положения, но направиха много пропуски. На 14 ноември сърбите ще изиграят още една контрола – гостуват в Улсан на Южна Корея. Съседите ни се класираха за световното първенство в Русия догодина.