Торино победи Сасуоло с 5:3

Торино завърши на девето място с 53 точки

Торино победи Сасуоло с 5:3 в друго зрелище от този заключителен кръг. Лукас Бой (6) даде начало на головото шоу след пас на Фалке, а Грегоар Дефрел (14) изравни. Даниеле Басели (22) даде нова преднина на домакините, но Дефрел (40) отново изравни след пас на Политано. Все пак „биковете” се оттеглиха на почивка с гол аванс благодарение на Лоренцо де Силвестри (45+1) след пас на Басели. През втората част Яго Фалке (57) и асистиралият му Андреа Белоти (79) обезкуражиха гостите, а Дефрел (81-дузпа) оформи своя хеттрик и крайния резултат. Така Торино завърши на девето място с 53 точки, а Сасуоло приключи на 12-о място с 46 точки.