Уест Бромич и Нюкасъл завършиха наравно 2:2

„Дроздовете” вече 11 поредни мача за първенство без успех

6 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

В първия мач под ръководството на Гари Мегсън след уволнението на Тони Пюлис Уест Бромич изтърва два гола аванс и завърши 2:2 с Нюкасъл в 14-ия кръг на английската Висша лига.
В добавеното време на първата част уелският национал Хал Робсон-Кану (45+1) изведе „дроздовете” напред в резултата след пас на Киърън Гибс, а малко след почивката Сам Фийлд (56) удвои аванса им след асистенция на Мат Филипс. Ирландският национал Киърън Кларк (59) бързо намали след подаване на Ричи, а в 83-ата минута Джони Еванс си вкара автогол и оформи крайния резултат.
След равенството и 11-и мач без успех (6 ремита и 5 загуби) Уест Бромич е на 16-а позиция с 12 точки. „Свраките” са на 12-о място с 15 точки.