Уест Хям надви Манчестър Юнайтед с 3:1

"Червените дяволи" пак затъват под ръководството на португалеца

6 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Манчестър Юнайтед загуби с 1:3 гостуването си на "чуковете" от Уест Хям и записа един от най-лошите стартове от началото на сезона в историята си.
"Червените дяволи" са осми в таблицата с три победи, три загуби и хикс, докато Уест Хям се качи до 12-ото място с трети мач без загуба (две победи и хикс с Челси) след серия от четири поредни загуби.Фелипе Андерсон изведе "чуковете" напред в 5-ата минута, а Виктор Линдельов направи кошмара за гостите още по-голям с автогол минути преди края на полувремето.
Мениджърът на Юнайтед опита да коригира безидейната игра на своите с три смени между 57-ата и 71-ата минута, като в игра се появиха Мата, Фред и Рашфорд. Последният се разписа с красив гол с пета на първа греда след корнер, но радостта на "червените дяволи" продължи само три минути.
Марко Арнаутович сложи точка в спора в 74-ата минута, оформяйки крайното 3:1. Поражението е трети мач без победа за Моуриньо и компания след хикса с Уулвърхемптън за първенство и загубата от Дарби Каунти (2:3) за Купата на Лигата.