Уест Хям победи Кристъл Палас с 3:2

Кристъл Палас е на 16-а позиция с 12 точки

5 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Уест Хям победи гостуващия Кристъл Палас с 3:2 в зрелищно лондонско дерби от 16-ия кръг на английската Висша лига и се отдалечи от опасната зона. Джеймс Маккартър (6) даде ранен аванс на „орлите“ и това се оказа единствен гол за първата част. След почивката „чуковете“ стигнаха до пълен обрат с попадения на Роберт Снодграс (48), Хавиер Ернандес (62) и Фелипе Андерсон (65). Джефри Шлуп (76) оформи крайния резултат след пас на Макс Майер. След шестия си успех за сезона Уест Хям е десети с 21 точки, отдалечавайки на 11 от зоната на изпадащите. Кристъл Палас е на 16-а позиция с 12 точки.