Валенсия и Севиля завършиха наравно 0:0

Двата тима направиха 0:0 на "Местая"

Валенсия и Севиля направиха 0:0 на „Местая“ в среща от 32-ия кръг на Примера дивисион.
Въпреки липсата на попадения, двата тима предложиха интригуващ сблъсък, изпъстрен с любопитни ситуации. Домакините бяха отборът, който владееше инициативата през по-голямата част от двубоя, но гостите създадоха по-чистите положения. При едно от тях през първото полувреме Стеван Йоветич нацели гредата.
В крайна сметка голове не паднаха и двата отбора поделиха по точка. Във временното класиране Валенсия заема 11-о място с 40 точки, докато Севиля е 4-и с 62.