Верея с първа победа за годината

Резерва герой с два гола за тима на Томаш

7 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Верея победи Славия с 3:0 на „Трейс Арена” след спорен червен картон за Владимир Семерджиев в средата на първата част в последния мач от 22-ия междинен кръг на Първа лига. Георги Андонов откри от отсъдената дузпа, а заменилият го на почивката Янислав Иванов даде спокойствие на домакините с първия си гол за старозагорци. След това той добави още един гол за крайния резултат.С успеха Верея мина над Славия в класирането с 26 точки на 10-а позиция, докато „белите” се смъкнаха до 11-а позиция с 24. Верея има равни точки със съгражданите си от Берое, но по-лоша голова разлика.Спортният директор на Дженоа Карло Талдо днес проследи лично от трибуните изявите на близнаците Петко и Андреа Христови от Славия, които играха пълни 90 минути.